Drukuj Powrót do artykułu

SANKTUARIA POLSKIE

23 lutego 2011 | 12:03 | ms Ⓒ Ⓟ

Sample

Sanktuaria, które trzeba odwiedzić. Z rodziną, z przyjaciółmi ze szkoły czy z parafii. KATALOG miejsc, które oferują nie tylko przeżycia duchowe, ale także są przyjazne pielgrzymom i dostarczają niezapomnianych wrażeń.

Katalog stanowi cenne źródło informacji o polskich sanktuariach. Poznamy historię każdego z nich, dowiemy się, co stanowi o wyjątkowości tego miejsca i w jaki sposób Bóg wskazał, że to jest miejsce szczególnego spotkania z Nim. Zamieszczone zdjęcia pozwalają wstępnie ocenić atrakcyjność danego sanktuarium.

W katalogu znajdziemy ważne i praktyczne informacje dotyczące lokalizacji, dojazdu i zakwaterowania. Wskazane są także szczególne uroczystości, na które warto przyjechać. Gospodarze podają istotne informacje, które pomogą nam owocnie i w przyjaznej atmosferze spędzić czas w wybranym miejscu naszego pielgrzymowania.

Wejdź do KATALOGU »

***

Jeżeli chcesz, żeby w naszym serwisie pojawiła się informacja o sanktuarium, którego jeszcze nie ma w naszym katalogu, skontaktuj się z naszym działem marketingu: marketnig@ekai.pl, tel. (+48 22)838 80 62-64

Wersja do druku
Portal eKAI prezentuje część tekstów publikowanych w płatnym serwisie agencyjnym Katolickiej Agencji Informacyjnej.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.