Serwisy

KAI serwis agencyjnySerwis agencyjny KAI

Serwis agencyjny Katolickiej Agencji Informacyjnej jest jedynym w Polsce religijnym serwisem prasowym, dostarczającym najnowsze informacje z Kościoła w Polsce i na świecie, ze szczególnym uwzględnieniem Stolicy Apostolskiej. Serwis agencyjny zamieszcza codziennie kilkadziesiąt przygotowanych przez profesjonalnych dziennikarzy depesz, analiz i wywiadów, z których systematycznie korzystają redakcje kościelnych i świeckich mediów.

Szczegóły oferty serwisu agencyjnego KAI
.

Serwis AudioKAISerwis dźwiękowy AudioKAI

Serwis dźwiękowy AudioKAI to profesjonalna oferta, skierowana do katolickich rozgłośni radiowych, jak i szeroko pojętych mediów świeckich, które we własnym zakresie redagują serwisy informacyjne. Dostęp do serwisu pozwala poszerzyć ofertę programową stacji, dostarczając materiały dźwiękowe o Kościele w Polsce i na świecie. Każdego miesiąca w serwisie AudioKAI publikowanych jest ponad 300 materiałów dźwiękowych, przygotowanych przez dziennikarzy z całego kraju.

Szczegóły oferty serwisu dźwiękowego
.

Portal eKAIPortal eKAI

eKAI.pl to portal internetowy, do którego każdy czytelnik ma codziennie – przez 7 dni w tygodniu – dostęp do najświeższych informacji z życia wiary, bezpośrednio u ich agencyjnego źródła. Nasz magazyn adresujemy nie tylko do osób wierzących, ale także do tych niezadeklarowanych religijnie lub niewierzących. Portal eKAI to jednak nie tylko bieżące wiadomości. Internauta znajdzie tu kilka serwisów tematycznych. Wszystkie teksty zamieszczane na portalu eKAI.pl chronione są prawem autorskim. Jeżeli chcieliby Państwo wykorzystywać je w pracy redakcyjnej bądź wykupić prawo do publikacji materiałów w internecie, czasopiśmie czy radiu, prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży i Marketingu: tel.: 22 838 80 63, e-mail: marketing(at)ekai.pl.
.

Internetowy Dziennik KatolickiInternetowy Dziennika Katolicki KAI

Internetowy Dziennik Katolicki to wirtualny dziennik, który otrzymujesz dwa razy dziennie. Poranna edycja IDK zawiera przegląd świeckiej i religijnej prasy, natomiast wieczorne wydanie to panorama religijnych wydarzeń dnia: z Polski, świata i Stolicy Apostolskiej. Zawiera informacje Radia Watykańskiego oraz zagranicznych renomowanych agencji. Nie brakuje aktualnych komentarzy znanych postaci Kościoła i życia publicznego.

Szczegóły oferty IDK
.

POPE2016.plSerwis Papieski POPE2016

Archiwalny dwujęzyczny serwis specjalny dla mediów, przygotowany we współpracy z Polską Agencją Prasową z okazji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 i Wizyty papieża Franciszka w Polsce. Dzięki portalowi POPE2016 dziennikarze z całego świata relacjonujący lipcową wizytę papieża Franciszka w jednym miejscu mieli dostęp do informacji o tej pielgrzymce, Ojcu Świętym, o Polsce, jej władzach, a także o tradycji, kulturze, dorobku naukowym czy przyrodzie. Mimo, że redakcja serwisu zakończona została 16 września 2016 r., to ciągle stanowi on bazę rzetelnych i opiniotwórczych artykułów o historii polskiego Kościoła, świętych, sanktuariach, duchowieństwie, ważnych postaciach historycznych i współczesnych.
.

DziedzictwoKultura, tradycja, duchowość - portal Dziedzictwo eKAI

Portal Dziedzictwo, przygotowany w ramach programu operacyjnego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Obserwatorium kultury”, zrealizowany został w latach 2005-2007. Ma na celu przybliżanie pamięci o dziedzictwie kulturowym i duchowym oraz kształtowanie tożsamości narodowej. Archiwalny serwis jest swoistą bazą danych dotyczącą dziedzictwa duchowego i religijnego Polski. Dzięki zwięzłym i rzetelnym opisom zabytków, miejsc kultu i wydarzeń, portal ciągle jest źródłem wiedzy o polskiej religijności, kulturze i tradycji.

 

Portal eKAI prezentuje część tekstów publikowanych w płatnym serwisie agencyjnym Katolickiej Agencji Informacyjnej.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.