Drukuj Powrót do artykułu

Sesja misjologiczna i czuwanie Papieskiej Unii Misyjnej

16.11.2017 , o. Luca Bovio IMC / bd, Jasna Góra, 2-3 grudnia 2017 Ⓒ ℗

Sample Fot. Mazur / episkopat.pl

Pod hasłem „Na wzór Oblubienicy Ducha Świętego” 2 i 3 grudnia na Jasnej Górze odbędzie się sesja misjologiczna i czuwanie Papieskiej Unii Misyjnej. Na spotkanie zaproszeni są jej członkowie oraz wszyscy, którym jest bliskie dzieło misyjne Kościoła.

W misyjnym spotkaniu na Jasnej Górze wezmą udział, m.in. bp Piotr Turzyński, ks. prof. Marek Tatar, o. prof. Leon Nieścior OMI, o. prof. Tomasz Szyszka SVD, s. Aldona Wysocka SSpS, misjonarka z Togo i ks. abp Jan Romeo Pawłowski, delegat ds. nuncjatur Sekretariatu Stanu Stolicy Apostolskiej.

– Nie może Was tam zabraknąć! Spotykamy się tam już od wielu lat i zawsze jest to niesamowite doświadczenie rozbudzania w sobie misyjnego zapału, „oddychając” powietrzem przesyconym misjologią i modlitwą – zachęcają organizatorzy czuwania. Na Jasną Górę zaprasza w wideoprzesłaniu o. Luca Bovio IMC, sekretarz krajowy Papieskiej Unii Misyjnej.

Wersja do druku

Przeczytaj także

16 listopada 2017 10:56

W Instytucie Pamięci Narodowej o "księżach negatywnych"

Portal eKAI prezentuje część tekstów publikowanych w płatnym serwisie agencyjnym Katolickiej Agencji Informacyjnej.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.