Powołano Pełnomocnika Koordynatora Generalnego ds. Projektu ŚDM Kraków 2016

luk, tk / mz, Kraków, 2016-01-23

Dr Jerzy Kołodziej został powołany przez bp. Damiana Muskusa na funkcję Pełnomocnika Koordynatora Generalnego ds. Projektu ŚDM Kraków 2016. Do tej pory pomagał on Komitetowi Organizacyjnemu ŚDM w Radzie Konsultorów.

Dr Kołodziej wspierał także działania Sekcji Wolontariatu KO ŚDM 2016 – koordynował projekt Wolontariat Plus oraz prowadził szkolenia, treningi i warsztaty dla Wolontariuszy długoterminowych, Kluczowych Liderów i Liderów ŚDM.

„Pan Kołodziej jest dla naszych wolontariuszy zarówno autorytetem w swojej dziedzinie, jak i wyjątkowym wsparciem na drodze ku dojrzałości zawodowej – powiedziała KAI Katarzyna Kucik, koordynatorka wolontariatu Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. - Poprzez swoje wykłady i szkolenia przekazuje wolontariuszom praktyczną wiedzę jak odnaleźć siebie czy odkrywać potrzeby innych, a także jak pracować w zespole, co w dzisiejszych czasach, szybko zmieniającej się rzeczywistości, jest nie do ocenienia” - dodała Kucik.

Na co dzień dr Kołodziej jest konsultantem w biznesie z ponad 30-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w budowaniu zespołów, tworzeniu strategii, skutecznej realizacji dużych projektów oraz w rozwijaniu przedsięwzięć w środowiskach korporacyjnych i międzynarodowych. Wykłada także na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie i Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Zadaniem nowo wybranego Pełnomocnika będzie pomoc w kompletnym i spójnym określeniu zadań stojących przed Komitetem Organizacyjnym w ostatnim okresie przygotowań do Światowych Dni Młodzieży, bieżące monitorowanie postępu przygotowań oraz pomoc w opracowaniu planów awaryjnych i zapobieganiu zagrożeniom. Będzie on również pełnił funkcję doradczą i wspierającą.

Światowe Dni Młodzieży w Krakowie odbędą się w ostatnim tygodniu lipca, od 26 do 31, pod hasłem „Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią”.

Komentarze (0)

Reklama

Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook