Drukuj Powrót do artykułu

Szczecin: 100 osób na Akademii Miłości dla Singla

13.10.2017 , pk, Szczecin, 13-10-2017 Ⓒ ℗

Około stu osób wzięło udział w pierwszych warsztatach Akademii Miłości dla Singla, która wystartowała w Szczecinie. Pierwsze spotkanie odbyło się w czwartek wieczorem w Szkołach Salezjańskich przy ul. Ku Słońcu.

Wśród tematów wykładów i warsztatów uczestnicy mają dowiedzieć się, jak uwodzić mężczyzn i podrywać kobiety. Czy jest praktyczna rada?

– Myślę, że nie ma praktycznej rady – odpowiada Kamila. – To jest kwestia całości danej osoby. Dana osoba się rozwija, rozwija swoją relację z Bogiem, człowiekiem i w ten sposób staje się atrakcyjna i w związku z tym wzbudza zainteresowanie innych.

Twórcą Akademii Miłości dla Singla jest ks. Adam Pawłowski z Poznania, gdzie trwa już czwarta edycja Akademii, w której uczestniczy ponad 300 osób. Są już dwa małżeństwa i urodziło się pierwsze dziecko.

– Trzeba się rozejrzeć, czy są jakieś fajne dziewczyny, ale tak jak czytałem, nie chodzi tu o to, żeby znaleźć drugą połówkę, ale żeby wiedzieć jak postępować, kiedy jest się singlem. Tu chodzi o rozwój osobisty. Może nawet nie tak bardzo rozwój duchowy, ale interakcję z ludźmi i rozwój relacji między kobietami i mężczyznami w stanie tzw. singla – dodaje Adam ze Szczecina, który postanowił sprawdzić, czym jest Akademia.

Teraz uczestnicy spotkają się na integracji przy grach planszowych. Kolejne warsztaty odbędą się za dwa tygodnie. Zapisy wciąż trwają.

Wersja do druku
Portal eKAI prezentuje część tekstów publikowanych w płatnym serwisie agencyjnym Katolickiej Agencji Informacyjnej.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.