Drukuj Powrót do artykułu

Wielka Księga Modlitw

06.04.2017 , Reklama, am / wer Ⓒ ℗

Sample Fot. materiały prasowe

Wielka Księga Modlitw Wydawnictwa Świętego Filipa Apostoła ponownie w sprzedaży!

30 marca Wydawnictwo wznowiło sprzedaż Wielkiej Księgi Modlitw. Tytuł ten cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze strony czytelników, dlatego w odpowiedzi na ich potrzeby podjęliśmy decyzję o stworzeniu nowej wersji – najbardziej kompletnej na polskim rynku publikacji ukazującej cały przekrój modlitw. „Wielka Księga Modlitw” uzyskała imprimatur Księdza Arcybiskupa Metropolity Częstochowskiego Wacława Depo. Publikacja została wydana w wersji dwutomowej, a mając na względzie podniosłość i rangę treści zamieszczonych w księdze, okładka została uszlachetniona specjalnymi tłoczeniami i złoceniami.

 

wielka księga modlitw

Fot. materiały prasowe

wielka księga modlitw

Fot. materiały prasowe

 

 

 

 

 

 

 

 

W nowym wydaniu znajdą Państwo ponad 1000 modlitw, aktów strzelistych, litanii, nowenn oraz koronek. Pierwszy tom został poszerzony o m. in.: Jubileuszowy Akt przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, czy uwspółcześnioną wersję Litanii Narodu Polskiego. Z kolei drugi tom wzbogaciliśmy o takie modlitwy jak: Modlitwa Wielkiej Nowenny Fatimskiej, Litanie do św. Jana Pawła II oraz wiele innych.

wielka księga modlitw

Fot. materiały prasowe

wielka księga modlitw

Fot. materiały prasowe

 

 

 

 

 

 

 

 

Ponadto w księdze znajdują się najpiękniejsze modlitwy, tak dawne, jak i współczesne, które ukazują kulturę duchową narodu polskiego. „Wielka księga modlitw” zawiera unikatowe modlitwy, niedostępne w innych tego typu publikacjach. Książka została wzbogacona o przydatny słownik pojęć związanych z modlitwą oraz praktyczny poradnik dobrej modlitwy. W publikacji znajdują się również najpiękniejsze wiersze takich autorów, jak m. in.: Jan Kochanowski, Adam Mickiewicz, Cyprian Kamil Norwid. Poetyckie strofy zapewne będą inspiracją dla czytelników do podjęcia dialogu z Bogiem swoimi słowami. W tym celu przeznaczyliśmy specjalne miejsce na zapisanie własnych modlitw, notatek i refleksji. Modlitewnik jest idealnym prezentem na chrzest, komunię, bierzmowanie czy ślub.

www.swietyfilip.pl

Kup książkę Wydawnictwa Świętego Filipa Apostoła

Wersja do druku
Portal eKAI prezentuje część tekstów publikowanych w płatnym serwisie agencyjnym Katolickiej Agencji Informacyjnej.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.