Drukuj Powrót do artykułu

Wstań. Albo będziesz święty, albo będziesz nikim

30.10.2018 , marketing Ⓒ ℗

Sample

Wstań. Albo będziesz święty, albo będziesz nikim

https://www.youtube.com/watch?v=1knne5eMlVI

Piotr Pawlukiewicz

Najnowsza książka księdza Piotra Pawlukiewicza i zarazem wspólny projekt wydawnictwa Znak i RTCK.

Jeśli myślimy, że świętość to jedynie nuda i klepanie w kółko różańca, po przeczytaniu tej książki zrozumiemy, jak bardzo się mylimy. Świętość według księdza Piotra to szalona gorliwość w wybieraniu najlepszego życia. To bezczelne stawanie w ostrym świetle zamiast ciągłego chowania się w półmroku. To odwaga, której nam przecież nie brakuje.

Ks. Piotr Pawlukiewicz, na którego kazaniach wychowały się całe pokolenia, kochany przez wiernych i ceniony przez innych kaznodziejów, często powołujących się na jego słowa, mówi o radzeniu sobie z kryzysami, walce ze słabościami i powstawaniu z upadków.

Przekonuje nas, że 90% tego, co dzieje się w naszym życiu zależy wyłącznie od nas, a tylko 10% od przyczyn zewnętrznych. Odpowiada na pytania: kiedy jesteśmy najbardziej sobą? czy świętość to nieskazitelność? skąd czerpać siłę, aby się podnieść? czy możemy kłócić się z Bogiem i skąd mamy wiedzieć, czego tak naprawdę chcemy? Ksiądz Pawlukiewicz o trudnych sprawach mówi tak, że wszystko staje się proste. Wstań i odważ się być sobą!

Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2018-10-29

ISBN: 978-83-240-5447-3

Liczba stron: 288

Wydawnictwo: Znak

Format: 140x205mm

Cena katalogowa: 34,90 zł

Rok wydania: 2018

KUP KSIĄŻKĘ WYDAWNICTWA ZNAK 

Wersja do druku

Przeczytaj także

26 września 2018 12:44

Uwolnij mnie

Portal eKAI prezentuje część tekstów publikowanych w płatnym serwisie agencyjnym Katolickiej Agencji Informacyjnej.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.