„Fatima” – konkurs w rocznicę śmierci siostry Łucji

br (KAI), Warszawa, 2016-02-13

Katolicka Agencja Informacyjna zachęca do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez wydawnictwo Fronda. Do wygrania są 3 egzemplarze książki „Fatima. Stuletnia tajemnica. Nowo odkryte dokumenty 1915 -1929” autorstwa Wincentego Łaszewskiego.

Konkurs potrwa od 13 do 15 lutego 2016 roku. Szczegóły znajdą Państwo na stronie wydawnictwa Fronda.

Co należy zrobić, aby wygrać? Wystarczy odwiedzić fanpage Wydawnictwa Fronda, udostępnić post konkursowy, a w komentarzu pod nim napisać, jak zinterpretowalibyście słowa autora książki, który mówi, że „objawienie fatimskie to światło”.

Publikacja „Fatima. Stuletnia tajemnica. Nowo odkryte dokumenty 1915 -1929” to kompendium wiedzy na temat objawień fatimskich, wzbogacone o nowe fakty. Opatrzone wstępem prezesa Światowego Apostolatu Fatimskiego.

O czym tak naprawdę mówi Fatima? Jakie tajemnice jeszcze skrywa? Dlaczego Łucja słyszała wszystkie proroctwa, a Franciszek tylko widział Matkę Bożą w trakcie niektórych objawień? Skąd możemy mieć pewność, że wszystko, co czytamy o Fatimie to prawda, a nie pobożne fantazje?

Wincenty Łaszewski - międzynarodowy autorytet w temacie objawień, w szczególności związanych z fenomenem Fatimy, członek Światowego Apostolatu Fatimskiego, współpracownik ośrodków fatimskich na całym świecie.

Rozmowa z autorem poświęcona publikacji

Komentarze (0)

Reklama

Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook