Ewangelizacja na słodko - Boże Krówki

mz (KAI), Warszawa, 2016-01-12

Ewangelizacja na słodko - Boże Krówki

Na rynku produktów ewangelizacyjnych pojawiła się interesująca propozycja - Boże Krówki. Każdy cukierek kryje w sobie inny cytat ze świętego - od Ojców Kościoła po współczesnych nam świętych, od naszych rodaków, przez Europejczyków aż po libańskiego mnicha - św. Charbela.

Także treści niesione przez Boże Krówki są bardzo różnorodne - tak jak różnorodne jest bogactwo Kościoła. Znajdziemy w nich duchowe przemyślenia siostry Faustyny, praktyczne rady matki Teresy z Kalkuty a nawet żarty papieża Jana XXIII.

Obok uniwersalnej mądrości Boże Krówki zwracają uwagę jeszcze jedną cechą - są wykonane z niezwykłą starannością. Bo - jak pisze ich pomysłodawczyni - "mądrość świętych zasługuje na elegancką oprawę najwyższej jakości". Faktycznie, Boże Krówki prezentują się świeżo a zarazem szykownie, ponadto są wykonywane i pakowane ręcznie. Zero kojarzonej z dewocjonaliami tandety.

Warto o nich pamiętać szukając nietuzinkowego prezentu chrzcielnego, komunijnego czy po prostu imieninowego. Boże Krówki dobrze zastąpią rozdawane w kościołach cukierki czy obrazki - nadają się dla każdej grupy wiekowej. Ale kupując je dla przyjaciół warto pamiętać o paczuszce dla siebie - stwarzają ciekawe tematy do rozmów i są po prostu pyszne.

Komentarze (4)

Kazimierz Trybulski

11 miesięcy temu

Każdy sposób na to, aby zarazić bliźnich miłością do Boga jest dobry.Ten też!

Odpowiedz

jacek

11 miesięcy temu

Mam pytanie retoryczne czy te sentencje po zjedzeniu nie wylądują do kosza na śmieci???
Szkoda. KOMERCJA!!!

Odpowiedz

Agnieszka

10 miesięcy temu

co ma Krowa z sakrum wspólnego? obraźliwe

Odpowiedz

Anna Anonimowa

9 miesięcy, 3 tygodnie temu

Są pyszne! smakują zarówno podniebieniu a także karmią ducha:)

Odpowiedz

Reklama

Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook