Czy Jezus mógłby być najlepszym trenerem personalnym we wszechświecie?

br (KAI), Warszawa, 2016-01-27

Już 28 stycznia premiera prawdopodobnie pierwszej na polskim rynku publikacji, która porusza temat sportowo-zdrowotny i której autorem jest psycholog, kapłan i czynny sportowiec – ks. Marek Dziewiecki.

Wydawcą audiobooka pt.: "Koniec wymówek! Trenuj z Jezusem ciało i ducha" jest wydawnictwo RTCK (Rób to, co kochasz).

Nagranie skierowane jest przede wszystkim do osób, które do tej pory nie skupiały się za bardzo na kondycji swojego ciało i nie realizowały konsekwentnie zdrowego trybu życia, natomiast chcą rozwijać się całościowo. W nagraniu odnajdą się także osoby praktykujące zdrowy styl życia – ponieważ treść niezwykle jasno i precyzyjnie przedstawia „plan” zdrowego trybu życia z uwzględnieniem potrzeb ciała i ducha.

„Koniec wymówek” to jeden z najmocniejszych argumentów... jak nie mieć więcej wymówek, aby zająć się sobą całościowo – nie pomijać żadnej ze sfer – w  szczególności ciała i zdrowia. Przewodnikiem i inspiracją do materiału na nagraniu jest postać Jezusa – wg autora – najlepszego trenera personalnego wszechczasów.

Ks. Marek Dziewiecki, doktor psychologii i doświadczony duszpasterz, jest również – o czym niewielu wie – aktywnym kolarzem szosowym oraz byłym trójskoczkiem. Dzięki swojemu doświadczeniu może w jasny i precyzyjny sposób pokazywać wpływ mądrego dbania o ciało na jakość życia człowieka (w kwestii której jest chodzącym świadectwem!), a co za tym idzie - kondycję jego ducha.

Najważniejsze pytania, na jakie odpowiada nagranie to:

Czym jest równowaga ciała i ducha?
Czego możemy nauczyć się tylko od sportowców i jak nasz duch reaguje na stan naszego ciała?
Czy Jezus był wysportowany?
Jak promował zdrowy tryb życia Ten, Który jest w pełni Bogiem i w pełni człowiekiem?
I najważniejsze – co to wszystko oznacza dla Ciebie w praktyce – w Twoim życiu tu i teraz?

Nagranie realizowane jest w serii „Rób to, co Jezus”.Więcej: www.rtck.pl.

 

Komentarze (0)

Reklama

Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook