Boże Krówki na ŚDM

Reklama, am / mz, Warszawa, 2016-06-22

Chorągiewki z logiem ŚDM, pocztówki, długopisy czy nawet fluoryscencyjna figurka ojca świętego – wachlarz produktów dostępnych w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży jest ogromny. Pośród zalewu mniej i bardziej interesujących propozycji udało nam się znaleźć podarunek niebanalny, tradycyjny, bardzo polski, a w dodatku niosący przesłanie.

Boże Krówki to cukierki-krówki z cytatami ze świętych. Na wielkie święto Kościoła proponują edycję limitowaną – Boże Krówki ŚDM z cytatami po polsku i po angielsku. Dlaczego ten gadżet wyróżnia się pośród tylu innych propozycji? Po pierwsze, krówki to tradycyjne polskie cukierki – warto podarować przybyszom z całego świata coś, co jest unikalne, co będą chcieli zawieźć do swoich krajów i promować tym samym polską kulturę. Boże Krówki są ręcznie robione w całym procesie produkcji – od gotowania masy, poprzez krojenie cukierków i zawijanie w papierki, aż po rozsypywanie ich do torebek. Drugi powód jest nie mniej ważny – Boże Krówki niosą chrześcijańskie przesłanie. Dzięki nim dzielimy się nie tylko upominkiem czy polską tradycją, ale także świętością! Na wewnętrznej stronie papierków wszystkich cukierków znajdziemy cytaty z różnych świętych Kościoła. W limitowanej edycji na Światowe Dni Młodzieży na każdym papierku cytat będzie w dwóch wersjach językowych – po polsku i po angielsku.

Boże Krówki edycja limitowana ŚDM to świetna propozycja dla parafii i diecezji goszczących młodzież – za mniej niż 5 złotych mogą podarować swoim gościom eleganckie torebeczki z kilkoma krówkami, jako upominek – w końcu gość w dom, Bóg w dom. Cytaty na papierkach sprawdzają się świetnie w przełamywaniu bariery językowej, nawiązywaniu kontaktów i integracji – mogą być wykorzystane do animacji wspólnie spędzanego czasu przez międzynarodową wspólnotę. Co ważne, kupując Boże Krówki wpieramy małą, polską firmę, tworzoną przez osoby mocno zakorzenione w Kościele, a 10% ze sprzedaży tych cukierków przekazywane jest na potrzeby organizacji Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

Jeśli więc chcecie ugościć młodzież jak najpiękniej i po polsku, to Boże Krówki edycja limitowana ŚDM są prostym i niebanalnym pomysłem na upominek dla przybyszów z całego świata.

Wszelkie informacje o Bożych Krówkach na www.bozekrowki.pl a także pod telefonem: 722 29 20 02 i mailem na kontakt@bozekrowki.pl

Kup Boże Krówki

Komentarze (0)

Reklama

Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook