Fundacja Pomocy Psychologicznej i Duchowej INIGO zaprasza na warsztaty

mz (KAI), Warszawa, 2016-03-08

Fundacja Pomocy Psychologicznej i Duchowej INIGO zaprasza na warsztaty Fot. INIGO

Oferuje:

DLA OSÓB DUCHOWNYCH:

WARSZTATY Z BIBLIODRAMĄ
"Pójdźcie wy sami osobno … i wypocznijcie nieco” [Mk 6,31].
Zaproszenie kierujemy do osób konsekrowanych, które przeżywają potrzebę doświadczenia spotkania ze Słowem Bożym, z możliwością ożywienia swojej spontaniczności, kreatywności, angażując całego siebie (w wymiarze swojego ciała – psychiki – ducha). Termin: sobota 23.04.2016 r. w godz. 9.00-17.00. ZAPISY Sekretariat Fundacji INIGO tel. 797 002 584 pn-pt w godz. 16.00-19.00. Wiecej informacji na stronie www.

 

WARSZTATY DLA FORMATORÓW WE WSPÓLNOTACH ŻYCIA KONSEKROWANEGO
„W sieci wzajemnych oczekiwań”
Na warsztaty zapraszamy osoby odpowiedzialne za formację we wspólnotach życia konsekrowanego.Termin: sobota 21.05.2016 r. w godz. 9.00-17.00. ZAPISY Bezpośrednio u osoby prowadzącej:Dorota Przygrodzka tel. 600 193 878. Więcej informacji na stronie www.

Komentarze (1)

K.

7 miesięcy, 1 tydzień temu

Czyli i u nas też jak w Austrii usadzicie psychologów w konfesjonałach... Już sami księża przestają wierzyć w Łaskę...
Jestem psychologiem z wykształcenia i w żadnym z wiodących dziś nurtów psychologii nie uwzględnia się działania Łaski czy w Rzeczywistości Nadprzyrodzonej, a traktuje się to jako zaburzenie. A osoby z "psychologicznych wydarzeń" tak chętnie promowanych przez KAI, właśnie w tych głównych nurtach są przeszkolone. Redukcjonizm - oto błąd psychologii. Kto go nie widzi, wprowadza w błąd innych. Ludzki umysł jest niesamowity - ślepy na sprzeczności... Najbardziej jednak szkoda mi kapłanów... Zatracili poczucie tego Kim uczynił ich Bóg i zamiast rosnąć w Mądrości i Łasce rosną w posiadanie dyplomów psychoterapii...

Odpowiedz

Reklama

Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook