Msza św. z modlitwą o uwolnienie od zniewoleń duchowych

zas /a., 2009-02-01

Msza św. z udziałem egzorcystów, którzy odmówili modlitwę o uwolnienie dla osób borykających się z duchowymi zniewoleniami, zakończyła w sobotę w Poznaniu ogólnopolskie sympozjum „Magia – cała prawda”, poświęcone zagrożeniom duchowym.

Wieczornej liturgii w kościele Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny przewodniczył ks. Waldemar Szlachetka, asystent kościelny Katolickiego Stowarzyszenia w Służbie Nowej Ewangelizacji „Wspólnota św. Barnaby” w Poznaniu, które zorganizowało konferencję.

„Gromadzimy się, by powierzyć Panu Bogu to, co nas boli, to, co jest zniewoleniem. Chcemy modlić się także o to, co jest uwolnieniem od wpływu złego ducha w różnych dziedzinach naszego życia” – mówił kapłan we wprowadzeniu do Mszy.

W modlitwie wiernych ks. Szlachetka zwrócił się do Stwórcy z prośbą: „Spójrz na cały świat, na Europę zjednoczoną, aby także w tej Europie prawda o Tobie nie wygasła, ale dzięki naszemu zaangażowaniu była głoszona”.

Około tysiąca zgromadzonych w świątyni osób odmówiło akt zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi, prosząc Matkę Bożą słowami: „Ty, najlepsza Matko, chroń mnie i moich bliskich od Złego. Upraszaj nam łaski potrzebne do przemiany i uzdrowienia”.

Na zakończenie Mszy wierni adorowali Najświętszy Sakrament. Jeden z kapłanów egzorcystów odmówił też specjalną modlitwę o uwolnienie dla osób, które borykają się z duchowymi zniewoleniami.

„Wielu ludziom mówienie o złym duchu wydaje się nieprzyzwoite albo infantylne. To tak, jakby zupełnie nie wierzyli, że on rzeczywiście istnieje i nieustannie stara się skłócić człowieka z Bogiem i z bliźnimi. Tymczasem jego przebiegłość nie zna granic i nie jesteśmy w stanie o własnych siłach jej poznać” – napisał do uczestników konferencji metropolita poznański, abp Stanisław Gądecki.

Komentarze (1)

Piotr

7 lat, 11 miesięcy temu

Może ktoś nagrywał konferencję? Niestety nie mogłem w niej uczestniczyć... Jeśli ktoś chciałby się podzielić swoim nagraniami, to bardzo proszę o kontakt na adres train2cert@gmail.com

Odpowiedz

Reklama

Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook