1 kwietnia pogrzeb ks. Jana Kaczkowskiego

deon.pl, aw / br, Warszawa, 2016-03-29

W piątek 1 kwietnia odbędzie się pogrzeb ks. Jana Kaczkowskiego, znanego duszpasterza, twórcy Hospicjum im. św. o. Pio w Pucku - poinformował portal deon.pl, który zamieszcza też informacje o przebiegu uroczystości pogrzebowych.

Wystawienie ciała ks. Kaczkowskiego będzie miało miejsce w piątek, 1 kwietnia od godziny 11.00 w kościele św. Jerzego w Sopocie.

O godzinie 11.30 odbędzie się pożegnalny koncert. O 12.00 zostanie odprawiona Msza św. pogrzebowa.
Pogrzeb na Cmentarzu Komunalnym w Sopocie będzie o godzinie 14.00.

Rodzina Zmarłego prosi, by zamiast kwiatów złożyć datki na rzecz puckiego hospicjum.

Istnieje również możliwość przekazania 1 proc. podatku dochodowego na rzecz hospicjum. Aby przekazać 1 proc. podatku dochodowego należy w formularzu PIT wypełnić zamieszczony w nim "Wniosek o przekazanie 1 proc. podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)". W rubryce "Numer KRS" należy wpisać 0000231110, a w rubryce "Wnioskowana kwota" należy podać kwotę stanowiącą 1 proc. podatku i zaokrągloną do pełnych dziesiątek w dół.

Komentarze (1)

MARZENA HANSCH

9 miesięcy, 2 tygodnie temu

Ksiądz Jan Kaczkowski pokazał nam Wszystkim poprzez swoją śmiertelną chorobę, że można cieszyć się życiem oraz że można w chorobie jeszcze pomagać czynem i dobrem słowem drugiemu człowiekowi! Gdy patrzyłam na tę przepiękną postawę Księdza Jana i słuchając Jego słów - to czułam świętość! Szkoda, że już nigdy więcej nie usłyszę Księdza Jana wypowiedzi - lecz wierzę że jest w domu naszego Ojca i że spotkał się z naszym Wielkim Rodakiem Janem Pawłem II

Odpowiedz
Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook