"Nie" dla promocji homoseksualizmu w San Remo

xlk (KAI Rzym) / br, Rzym, 2016-02-09

Massimo Gandolfini, przewodniczący Komitetu Obrony Naszych Dzieci, skierował oficjalny list do kierownictwa telewizji RAI z prośbą o niewykorzystywania obecności Eltona Johna na Festiwalu w San Remo do promocji homoseksualizmu.

"Artystyczna jakość piosenkarza jest powszechnie znana, ale prosimy stanowczo, aby jego obecność ograniczyć tylko do występu muzycznego, starannie unikając jakiekolwiek propagandy homoseksualizmu i tzw. związków tej samej płci” - zaznaczył włoski działacz społeczny.

Gandolfini przypomniał, że Włochy znajdują się w sytuacji, kiedy przedmiotem dyskusji w Senacie jest projekt ustawy, który dotyczy związków między osobami tej samej płci i adopcji przez nich dzieci. "Media publiczne powinny respektować uczucia Włochów i nie dać się wykorzystywać w celach politycznych” - wezwał przewodniczący Komitetu, który zorganizował 30 stycznia w Rzymie "Family Day", manifestacje w obronie tradycyjnej rodziny. Na Circo Massimo zebrało się wówczas ponad milion osób, aby zaprotestować przeciwko wprowadzeniu tzw. ustawy Cirrinà, która legalizuje związki osób tej samej płci i pozwala na adopcję przez nich dzieci.

Komentarze (1)

teresa

11 miesięcy, 2 tygodnie temu

Ciekawe kiedy syn Johna zada mu pytanie -rodzicu pierwszy ,dlaczego nie mam mamy? Chyba ,że rodzic drugi od początku będzie stawiał na urabianie dziecka jakoby to było normalne,że wygląda jak drugi tata.Czy oni się całują przy dziecku?Pewnie tak,jakieś czułości sobie okazują. Współczuję dzieciom takich par.Trauma i stres przez całe dziecięce życie.

Odpowiedz
Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook