Wideo

„Fajnie być tatą” – ruszyła akcja społeczna zachęcająca do ojcostwa 2017-01-12

„Fajnie być tatą” – ruszyła akcja społeczna zachęcająca do ojcostwa

"Ról jest wiele, ale jedna jest najważniejsza - być tatą" - głosi hasło najnowszej kampanii społecznej fundacji Mamy i Taty „Fajnie być tatą”, zachęcającej do ojcostwa. Częścią kampanii są telewizyjne spoty reklamowe oraz przygotowany przez ekspertów raport "Ojcowie 2017", diagnozujący aktualne problemy, z jakimi spotykają się współcześni rodzice.

Więcej...

Rok z papieżem Franciszkiem 2017-01-04

Rok z papieżem Franciszkiem

Zobacz najważniejsze wydarzenia 2016 r. z udziałem papieża Franciszka.

Więcej...

Nowy cykl o. Szustaka - Pszczoła 2016-12-27

Nowy cykl o. Szustaka - Pszczoła

Poranki Słowem Zaczynane, Czyli Zachęty Od Łojca Adama - PSZCZOŁA. Nowa seria bardzo wczesno-poranna, czyli jedna albo dwie minuty ze Słowem. Na razie 5 odcinków na próbę, dajcie znać co Wy na to.

Więcej...

Para prezydencka zachęca do udziału w akcji Caritas Polska 2016-12-22

Para prezydencka zachęca do udziału w akcji Caritas Polska

- Otwórzmy serca i podzielmy się tym, co mamy, z ubogimi dziećmi. One same nie mogą jeszcze mierzyć się z przeciwnościami losu. Potrzebują opieki i pomocy nas, dorosłych – tak prezydent RP z małżonką zachęcają do udziału w akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom Caritas, dzięki której co roku z pomocy korzystają tysiące dzieci, podopiecznych fundacji.

Więcej...

Ks. dr Wojciech Sadłoń o badaniach uczestników ŚDM 2016 2016-12-15

Ks. dr Wojciech Sadłoń o badaniach uczestników ŚDM 2016

Narodowe Centrum Kultury wspólnie z Instytutem Statystyki Kościoła Katolickiego przeprowadziło badanie poświęcone uczestnikom Światowych Dni Młodzieży 2016 w Krakowie. Dyrektor ISKK ks. dr Wojciech Sadłoń sac opowiada o najciekawszych wnioskach.

Więcej...

Papieskie życzenia w języku migowym 2016-12-14

Papieskie życzenia w języku migowym

Franciszek składa życzenia bożonarodzeniowe w języku migowym. To już drugi raz, kiedy papież komunikuje się z wiernymi w tym języku - w maju tego roku pozdrowił w ten sposób pielgrzymkę osób niesłyszących, która przyjechała na audiencję do Watykanu.

Więcej...

Mate.O Akustyczny - Naucz mnie ciszy 2016-12-04

Mate.O Akustyczny - Naucz mnie ciszy

Mate.O Akustyczny "Naucz mnie ciszy" / Gliwice, Slot Shopka 2010 Nagranie koncertowe w składzie : Mate.O, Łukasz Pilch, Tomek Lipert

Więcej...

Tajemnica uśmiechu s. Marii Cecylii 2016-12-03

Tajemnica uśmiechu s. Marii Cecylii

Siostry Karmelitanki Bose z Argentyny, z klasztoru Santa Fe, zamieściły na YouTube film o zmarłej przed pół roku s. Cecylii, która odeszła w opinii świętości.

Więcej...

Orędzie abp. Gądeckiego przed uroczystością Wszystkich Świętych 2016-11-01

Orędzie abp. Gądeckiego przed uroczystością Wszystkich Świętych

Święci są apelem, wezwaniem Boga skierowanym do świata, aby się nawrócił i wierzył - powiedział abp Stanisław Gądecki, przewodniczący KEP w telewizyjnym orędziu przed uroczystością Wszystkich Świętych. Hierarcha zauważył, że w nawiedzaniu cmentarzy nie chodzi tylko o chwilę refleksji, ale przede wszystkim o naszą modlitwę. „Zmarli nie tyle potrzebują naszych kwiatów, wiązanek czy zniczy, ile raczej szczerej, płynącej z serca modlitwy” - podkreślił przewodniczący Episkopatu.

Więcej...

Wspomnienie o ks. Jerzym Popiełuszce 2016-10-20

Wspomnienie o ks. Jerzym Popiełuszce

O ks. Jerzym Popiełuszce mówi śp. ks. prałat Zbigniew Malacki, proboszcz parafii św. Stanisława na warszawskim Żoliborzu.

Więcej...
Następna »

Reklama

Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook