Tegoroczna edycja MAGIS w Polsce

mz (KAI), Warszawa, 2016-01-14

Tegoroczna edycja MAGIS będzie miała miejsce w Polsce w dniach 15-25 lipca.

Wraz ze Światowymi Dniami Młodzieży to ponad dwa tygodnie pasjonującego czasu, wspólna modlitwa, rozwijanie pasji i uczestnictwo w ponad stu duchowych, społecznych i artystycznych eksperymentach.

MAGIS 2016 to spotkanie młodych z całego świata zainteresowanych duchowością ignacjańską. Będzie ono bezpośrednim przygotowaniem do Światowych Dni Młodzieży. Program MAGIS rozpocznie się w dniach poprzedzających Światowe Dni Młodzieży – potrwa od 15 do 25 lipca 2016 roku.

Uczestnictwo w projekcie będzie okazją do przeżycia przygody na płaszczyznach: indywidualnego rozwoju, relacji z ludźmi i dialogu międzykulturowego. Nazwa programu pochodzi od łacińskiego słowa "magis", które oznacza więcej, lepiej, bardziej, pełniej.

Już niedługo (15.02.2016) upłynie ostatni dzień zapisów! Program MAGIS jest wydarzeniem dla młodzieży (18-30 lat) z całego świata. Aby się zapisać, należy skontaktować się z koordynatorem krajowym.

Tutaj znajdziesz propozycję współpracy dla wolontariuszy! Dla wszystkich zainteresowanych pracą w międzynarodowej ekipie, przygotowaniem i przeprowadzeniem wielkich, wspólnych wydarzeń w Łodzi i Częstochowie. Nie chodzi jednak tylko o pracę.

To także czas na indywidualną modlitwę, Kręgi Magis i Eucharystię. Zgłoszenia proszę przysyłać drogą mailową: volunteer@magis2016.org

PLAN MAGIS 2016:

15-17 lipca 2016 – wspólny początek w Łodzi. To tu miały miejsce pierwsze objawienia św. s. Faustyny.

17-23 lipca 2016 – ignacjańskie Eksperymenty

To propozycje różnych aktywności, dzięki którym można nauczyć się pracować w międzynarodowym zespole, doświadczyć wspólnoty, a także gromadzić doświadczenia i poddawać je refleksji. Eksperymenty będą miały miejsce w Polsce, a także w Czechach, na Słowacji i Litwie.

23 – 25 lipca 2016 – podsumowanie połączone z festiwalem w Częstochowie.

 

To tylko niektóre z powodów, dla których warto wziąć udział w MAGIS.

Zobacz więcej informacji

 

 

Komentarze (1)

teresa

1 rok temu

Magis to katolicki ruch młodzieżowy w środowisku jezuitów,oznacza bardziej, więcej....Dynamizm wiary tak bardzo nam wszystkim potrzebny.

Odpowiedz

Reklama

Reklama

Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook