Zaproszenie na panel dyskusyjny "Wolontariat w instytucjach kultury - o sztuce dzielenia się czasem"

Reklama, ms / mz, Warszawa, 2016-01-21

Narodowe Centrum Kultury, Fundacja Kronenberga i Centrum Myśli Jana Pawła II przygotowały wyjątkową publikację PRZEPIS NA WOLONTARIAT autorstwa Marty Kukowskiej. Jest to kompendium wiedzy na temat organizacji i zarządzania wolontariatem w instytucjach kultury.

Spotkanie promocyjne książki odbędzie się 26-go stycznia w Galerii Kordegarda, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17 o godzinie 18.00.

W spotkaniu udział wezmą: Krzysztof Dudek (NCK), Norbert Szczepański (CMJP2), Krzysztof Kaczmar (Fundacja Kronenberga), Barbary Pieniężna (wolontariuszka Muzeum Powstania Warszawskiego), dr Tomasz Godlewski (UW), Marta Kukowska (CMJP2).

Książka PRZEPIS NA WOLONTARIAT jest jedną z pierwszych tego typu publikacji, jeśli nie pierwszą, na polskim rynku. To wartościowa pozycja o walorach tak poznawczych, jak praktycznych dedykowana pracownikom instytucji kultury.

Całość napisana jest językiem precyzyjnym, łatwym w odbiorze i atrakcyjnym dla czytelnika. Jest to niezwykle ciekawe kompendium wiedzy na temat organizacji i zarządzania wolontariatem w instytucjach kultury. Może być traktowana jako użyteczne źródło wiedzy na temat organizowania wolontariatu i kierowania nim w instytucji kultury oraz jako materiał dydaktyczny przydatny w szkoleniach i seminariach z tego zakresu.

Warta jest zatem polecenia wszystkim osobom zainteresowanym doskonaleniem swej wiedzy, umiejętności i kompetencji w zakresie organizowania wolontariatu i zarządzania nim.

Komentarze (1)

anonim

11 miesięcy, 2 tygodnie temu

Dajcie spokój z tym wolontaryjatem! Ludzie muszą z czegoś żyć! Robicie wodę z mózgu młodym, żeby się oddawali niezwykle szlachetnym czynom społecznym jakby nie zasługiwali na wynagrodzenie, a jak coś z dzieł zostaje, to do własnych kieszonek. OBŁUDA!!!

Odpowiedz

Reklama

Powrót na górę strony
Wykonanie: ALX - szkolenia i specjaliści IT
Twitter
Facebook