Drukuj Powrót do artykułu

Wyznania Matki Bożej

01.12.2017 , Reklama, ms / bd Ⓒ ℗

Sample Fot. materiał prasowy

Co czuła i myślała Maria w niezwykłych i w codziennych momentach swojego życia? Co chce nam przekazać i co dla nas z jej przeżyć i przemyśleń wynika? Ceniony kaznodzieja z Werony, w swojej głębokiej książce – medytacji, oddaje głos tej, która w Ewangeliach milczała i „zachowywała wszystko w swoim sercu”.

Czytelnik zyskuje możliwość spojrzenia na historię zbawienia z zupełnie innej – kobiecej i matczynej perspektywy. Rozważania, które Rancan oddaje do naszych rąk, są bardzo aktualne i inspirujące dla ludzi XXI wieku, a równocześnie mocno osadzone w Piśmie Świętym, pismach Ojców Kościoła i w Tradycji.

„Nie mam wątpliwości, że przeczytałem wspaniałą książkę, która jeszcze raz potwierdza, że Maryi bardziej zależy na obdarowywaniu nas łaskami płynącymi z ran Chrystusa, niż nam samym. (…) Kiedy skończyłem czytać ostatni rozdział, moją duszę opanowało uczucie wdzięczności i spokoju o swój los. Pragnę zachęcić wszystkich do
lektury tej książki, innej, niż wszystkie, jakie miałem w ręku” – o. Augustyn Pelanowski osppe.

Kup książkę Wydawnictwa Paulinianum

Wersja do druku

Przeczytaj także

01 grudnia 2017 08:20

Franciszek do biskupów: budujcie mosty dialogu [przemówienie]

Portal eKAI prezentuje część tekstów publikowanych w płatnym serwisie agencyjnym Katolickiej Agencji Informacyjnej.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.