Drukuj Powrót do artykułu

Prezentacja książki o powołaniu Wydawnictwa „Gaudium”

22 lutego 2019 | 17:00 | olc / pw | Lublin Ⓒ Ⓟ

Sample Fot. Gaudium.pl

„Za Nim” to tytuł nowej książki wydanej przez Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium”, której prezentacja odbędzie się we wtorek, 26 lutego o godz. 17.00 w Metropolitalnym Seminarium Duchowym w Lublinie.

Publikacja oparta jest na świadectwach kapłanów i sióstr zakonnych. Autorzy opowiadają o etapie ich życia od momentu, gdy usłyszeli głos Boga, do chwili wstąpienia na drogę Jego służby.

W prezentacji książki wezmą udział: ks. dr Wojciech Rebeta – redaktor publikacji i ojciec duchowny w Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Lublinie, ks. Emil Parafianiuk – dyrektor Krajowego Biura Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży i sekretarz Krajowej Rady Duszpasterstwa Powołań, s. dr hab. Beata Zarzycka – adiunkt w Instytucie Psychologii KUL, p. Małgorzata Piasecka – redaktor naczelna Polskiego Radia Lublin.

Wydanie książki patronatem honorowym objęli: Arcybiskup Stanisław Budzik Metropolita Lubelski oraz Szkoła Formacji Duchowej w Lublinie, patronatem medialnym zaś: KAI, TVP Lublin, Polskie Radio Lublin oraz Gość Niedzielny.

Wersja do druku
Portal eKAI prezentuje część tekstów publikowanych w płatnym serwisie agencyjnym Katolickiej Agencji Informacyjnej.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.