Drukuj Powrót do artykułu

Zakopane: grupa wyjeżdżająca na ŚDM w Panamie gościła pod Giewontem

25 kwietnia 2018 | 09:07 | jg | Zakopane Ⓒ Ⓟ

Młodzież archidiecezji krakowskiej ma za sobą kolejne spotkanie, które od strony duchowej przygotowuje wszystkich uczestników do wyjazdu na ŚDM w Panamie.

– Cieszę się, że kolejne z cyklu spotkań przygotowujących młodzież archidiecezji krakowskiej do uczestnictwa w ŚDM w Panamie odbyło się właśnie w Zakopanem, w naszym kościele. Humory sympatycznej grupie bardzo dopisywały. Myślę, że warto ich poznać i zapisać się na ŚDM do Panamy – mówi z radością ks. Mariusz Dziuba, proboszcz parafii św. Krzyża, gdzie gościli uczestnicy ŚDM.

Tym razem spotkanie było bardziej rozbudowane – z możliwością noclegu oraz integracji. Uczestnicy wzięli udział we wspólnych modlitwach, m.in. odmówili Koronkę do Bożego Miłosierdzia i skorzystali z warsztatów “Budowania społeczności ŚDM”.

– Wciąż zapraszamy wszystkich, którym bliska jest idea ŚDM i chcą spędzić czas na modlitwie, zabawie i odpoczynku. Przed nami kolejne spotkania – mówi ks. Sebastian Kowalczyk, diecezjalny koordynator ŚDM Panama.

Wersja do druku
Portal eKAI prezentuje część tekstów publikowanych w płatnym serwisie agencyjnym Katolickiej Agencji Informacyjnej.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.